Afstand van Cagayan de Oro tot Santa Maria, CA
- Filippijnen
- Cagayan de Oro
- Afstanden Cagayan de Oro
Afstand informatie van Cagayan de Oro, Filippijnen naar Santa Maria, CA
Geografische afstand van Cagayan de Oro tot Santa Maria, CA 11668.48 kilometer
7245.83 mijlen
6300.22 zeemijl
Afstand van de weg van Cagayan de Oro tot Santa Maria, CA
Afstand op de kaart van Cagayan de Oro, Filippijnen naar Santa Maria, CA
Dichtstbijzijnde afstanden van Cagayan de Oro, Filippijnen
Plaats selecteren voor het berekenen van de afstand van Cagayan de Oro, Filippijnen
Selectievakje afstanden van Santa Maria, CA
| Stad |
Afstand |
| Santa Barbara, CA |
88.76 km |
| Fresno, Californië |
211.37 km |
| Salinas, CA |
221.29 km |
| Los Angeles, Californië |
223.74 km |
| Monterey, CA |
225.64 km |
| Long Beach, CA |
245.8 km |
| Victorville, CA |
291.08 km |
| San Jose, CA |
294.83 km |
| Riverside, CA |
299.38 km |
| Modesto, CA |
303.52 km |