Afstand van Piedras Negras tot Amritsar
- Mexico
- Piedras Negras
- Afstanden Piedras Negras
Afstand informatie van Piedras Negras, Mexico naar Amritsar
Geografische afstand van Piedras Negras tot Amritsar 13295.5 kilometer
8256.2 mijlen
7178.73 zeemijl
Afstand van de weg van Piedras Negras tot Amritsar
Afstand op de kaart van Piedras Negras, Mexico naar Amritsar
Dichtstbijzijnde afstanden van Piedras Negras, Mexico
| Stad |
Afstand |
| Ciudad Acuna |
78.74 km |
| Nueva Rosita |
103.36 km |
| Nuevo Laredo |
169.39 km |
| Monclova |
213.49 km |
| San Antonio, TX |
218.51 km |
| San Angelo |
307.68 km |
| General Escobedo |
321.85 km |
| Ciudad Apodaca |
323.83 km |
| Corpus christi |
325.74 km |
| Austin, TX |
326.67 km |
| San Nicolas de los Garza |
327.3 km |
| Monterrey, NL |
334.19 km |
| San Pedro Garza Garcia |
334.99 km |
| Santa Catarina |
335.18 km |
| Victoria, TX |
351.23 km |
| Saltillo |
363.93 km |
| Reynosa |
368.69 km |
| Port Lavaca, TX |
386.31 km |
| Odessa, TX |
392.68 km |
| Midland, TX |
397.15 km |
| Linares |
436.44 km |
| Matamoros |
437.43 km |
| Torreon |
446.93 km |
| Gomez Palacio |
450.83 km |
| Waco |
457.9 km |
| Bryan, TX |
463.99 km |
| Delicias |
481.21 km |
| San Fernando |
490.52 km |
| Hobbs, NM |
510.2 km |
| Houston, TX |
520.68 km |
Plaats selecteren voor het berekenen van de afstand van Piedras Negras, Mexico
Selectievakje afstanden van Amritsar