Afstand van Vancouver, BC tot Bochum
- Canada
- Vancouver, BC
- Afstanden Vancouver, BC
Afstand informatie van Vancouver, BC, Canada naar Bochum
Geografische afstand van Vancouver, BC tot Bochum 7869.54 kilometer
4886.65 mijlen
4248.92 zeemijl
Afstand van de weg van Vancouver, BC tot Bochum
Afstand op de kaart van Vancouver, BC, Canada naar Bochum
Dichtstbijzijnde afstanden van Vancouver, BC, Canada
| Stad |
Afstand |
| White Rock |
36.14 km |
| Nanaimo |
58.91 km |
| Abbotsford |
63.47 km |
| Chilliwack |
87.37 km |
| Victoria, BC |
93.37 km |
| Mount Baker, WA |
125.66 km |
| Everett |
157.78 km |
| Seattle, WA |
192.34 km |
| Olympia, WA |
248.31 km |
| Kamloops |
254.94 km |
| Kelowna |
272.53 km |
| Wentatchee, WA |
292.78 km |
| Ellensburg, WA |
316.84 km |
| Yakima, WA |
354.99 km |
| Portland, OR |
417.06 km |
| Portland |
417.21 km |
| Kennewick, WA |
452.67 km |
| Spokane, WA |
458.73 km |
| Vallei van de Spokane, WA |
469.38 km |
| Walla Walla, WA |
505.07 km |
| Prince George |
518.38 km |
| Calgary, AB |
676.56 km |
| Grande Prairie |
720.03 km |
| Missoula, MO |
726.99 km |
| Red Deer |
735.75 km |
| Lethbridge |
746.01 km |
| Sandspit, BC |
748.56 km |
| Nampa, MO |
807.17 km |
| Meridian, ID |
813.34 km |
| Edmonton, AB |
819.94 km |
Plaats selecteren voor het berekenen van de afstand van Vancouver, BC, Canada
Selectievakje afstanden van Bochum