Radoslaw Jedrzejewski (29.10.2017 11:34)
Fatalne doswiadczenia, banda naciagaczy i zlodziei, ludzie bez honoru. Obsluga w stylu postkomunistycznym. Zamowilem usluge z odbiorem towaru, przyjechal jakis sedziwy pan na oko po 60-tce mini-vanem, dorabiajacy sobie zapewne na lewo. Przesylka byla duza, o czym uprzedzilem. Pomoglem zaladowac 40kg paczke mimo ze zaplacilem za serwis, i to wiecej niz mi powiedziano. Wszystko bylo dobrze dopoki nie okazalo sie zaplacilem jeszcze $10 za duzo. Arogancka pani wlascicielka agencji wyperswadowala mi ze da te pieniadze panu ktory przyjechal po przesylke jako tip. Zbulwersowal mnie fakt rozporzadzania nie swoimi pieniedzmi i narzucania woli, wiec odmowilem, powiedzialem ze przyjde po reszte. Kiedy zjawilem sie po pieniadze ta arogancka pani uszczypliwym tonem zaczela mnie opieprzac kim ja to jestm i jaki ja jestem i mam przeprosic pana co odebral przesylke za to ze przesylka byla ciezka, a takze wynosic sie z tego kraju. Klamala przy tym w oczy ze 3 ludzi musialo ja ladowac (sam ja ladowalem do minivana 40kg). Powiedzialem ze jezeli 40kg to dla tej firmy problem to juz nie skorzystam z ich uslug, tylko ze nalezalo mnie o tym uprzedzic, na co dostalem kolejne wiadro pomyj i obelg na glowe. Nie wspomne, ze bez zapytania nadano wysylke w trybie morska express zamiast normalna - za co zaplacilem podwojnie. Malo tego, upewniono sie ze przesylka trafi w rece celnikow, abym zaplacil kolejny haracz aby mi dopieprzyc - wszystko o $10, ktorych nie dalem sobie ukrasc w perfidny sposob z portfela. Sami ocencie czy warto korzystac z uslug takiego chamstwa. Mysle ze te rzetelne review pozwoli wybrac wlasciwa agencje, a ja zastanowie sie zeby zadzwonic w odpowiednie miejsce, by panowie zweryfikowali ten lichwiarski biznes i ich praktyki.